SPECJALIŚCI
SPECJALIŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JULIANA TUWIMA W ZŁOCHOWICACH
Rok szkolny 2023/2024, aktualizacja od 1.12.2023r.
Imię i nazwisko,
stanowisko
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Ewelina Heluszka
pedagog szkolny
14.30-15.15
7.30-9.00
13.40-14.25
9.30-13.30
10.45-13.45
10.45-11.45
Ewelina Heluszka
pedagog specjalny
10.30-14.30
9.00-10.30
7.30-9.30
9.00-9.30
-
Natalia Zdunek
psycholog
-
9.00-15.00
9.00-14.00
-
-
Marta Chyra - Rogula
logopeda
13.00- 13.45 kl. I
13.00-13.45
13:45-14:30
przedszkolaki
13.00-13.45
kl. II/III
-
07:10-07:55
kl. V
Małgorzata Kalek
Doradca zawodowy
-
-
14.25-15.10
-
-
Małgorzata Kalek
terapeuta
8.00-8.45
kl. IV KK
11.50-12.35
kl. V KK
-
13.35-14.20
kl. V KK
-
7.00-7.45
kl. VIII KK
8.00-8.45
kl. IV KK
KK- zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
ŚWIETLICA SZKOLNA 2023/2024
Godziny
Poniedziałek
Czas trwania
7.00-8.00
Anita Soluch
1h
8.00-8.45
Anita Soluch
45 min.
12.50-15.50
Bożena Konieczko
3h
Godziny
Wtorek
7.00-8.00
Bożena Konieczko
1h
11.50-14.05
Anita Soluch
2h15 min.
14.05-16.05
Miłosz Janik
2h
Godziny
Środa
7.00-8.00
Bożena Konieczko
1h
11.50-12.50
Bożena Konieczko
1h
12.45-16.15
Sylwia Nagłowska
3,5h
Godziny
Czwartek
7.00-8.00
Sylwia Nagłowska
1h
8.00-9.00
Ewelina Heluszka
1h
12.45-14.15
Sylwia Nagłowska
1,5h
14.15-16.15
Miłosz Janik
2h
Godziny
Piątek
7.00-8.00
Sylwia Nagłowska
1h
11.50- 12.50
Ewelina Heluszka
1h
12.50-15.50
Anita Soluch
3h
KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
Konsultacje odbywają się co tydzień
Imię i nazwisko nauczyciela
Dzień i godzina konsultacji
Małgorzata Sławuta- dyrektor
Wtorek 15.00-16.00
Beata Folwarska
Poniedziałek 11.50-12.35
Ks. Marek Gaborski
Poniedziałek 11.30 – 12.00
Ewelina Heluszka
Wtorek 7.00-7.30 Czwartek 7.00-7.30
Miłosz Janik
Poniedziałek 14.00-15.00
Małgorzata Kalek
Poniedziałek 8.45-9.45
Bożena Konieczko
Czwartek 10.35-11.35
Teresa Kot
Piątek 12.35-13.05
Irena Kubicka
Czwartek 10.45-11.45
Beata Malina
Poniedziałek 8.55-9.55
Aneta Morawska
Piątek 13.45 -14.45
Anna Musiał
Poniedziałek 11.30-11.45
Środa 7.30 – 8.15
Sylwia Nagłowska
Poniedziałek: 7:00-7:30,
Wtorek: 11:30-12:00
Sylwia Najman
Środa 11.45-12.45
Aleksandra Rojszczyk
Środa 13.00-13.30, Czwartek 7.30-8.00
Anita Soluch
Wtorek 7.55- 8.55
Beata Strzelec
Wtorek 13.30-14.30
Elżbieta Światłowska
Poniedziałek 12.35-13.35
Cezary Tąder
Środa 7.45-8.00, Czwartek 14.20-15.05
Małgorzata Wróbel
Środa 7.30-8.00
Natalia Zdunek
Wtorek 14.00-15.00
Marta Chyra-Rogula
Wtorek 13:45-14:15
Środa 13:45-14:15
- LP
- Zac